S C H I N D

Bize Ulaşın

Schind Makine iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Schind Machines

Merkez Ofis İletişim Bilgileri

Cep Telefonu

+905373687454

WhatsApp

+905373687454

E-posta Adresi

info@schindmachines.com

Telefon Numarası

+90 537 368 74 54

Adres

Yaylacık Mahallesi, 43. Sk. No: 25, 16110 Nilüfer, Bursa/Türkiye

Konumu

Schind Makine

Schind Makine Satış Ekibi

Salih YILDIRAN - Genel Müdür
Salih YILDIRAN
Genel Müdür

salih@schindmachines.com

Faruk KALYONCU - Satış Müdürü
Faruk KALYONCU
Satış Müdürü

faruk@schindmachines.com

Sezgin CELIK - ABD Temsilcisi
Sezgin CELIK
ABD Temsilcisi

sezgin@schindmachines.com

Gonzalo De SAA - İspanya Temsilcisi
Gonzalo De SAA
İspanya Temsilcisi

gonzalo@schindmachines.com

Olga KARCHEVA - Rusya Satış Sorumlusu
Olga KARCHEVA
Rusya Satış Sorumlusu

olga@schindmachines.com

Louis TAN - Vietnam Temsilcisi
Louis TAN
Vietnam Temsilcisi

louis@schindmachines.com

Joseph KURIAN - Hindistan Temsilcisi
Joseph KURIAN
Hindistan Temsilcisi

joseph@schindmachines.com